دنبال این بودی؟
داستان چیه؟
داستان اینه که والس که یک برند طراحی و تولید لباس هست، با پادکست Ask An Iranian، برای طراحی و تولید یک مجموعه لباس همکاری کردند. مزمون لباس‌های این مجموعه Code-Switch هست. که به معنی استفاده از کلمات، عبارات و جملات خارجی در هر زبانی هست. (به فایل صوتی بالای صفحه گوش کنید!) نتیجه این همکاری تا امروز چند مدل تی‌شرت و یک مدل شلوار راحتی و یک کیف خرید هست که برای استفاده خانم‌ها و آقایان طراحی شدند.(حالا کلیپ پایین رو هم ببینید)
بخوام بخرم؟

اگر دوست داشتید یکی از این لباس‌ها (یا همشون رو)، یا کیف رو برای خودتون یا عزیزان و دوستانتون بخرید می‌تونید اینستاگرام والتز رو دنبال کنید و از روش‌های خرید مطلع بشید یا با تلفن و واتزآپ و ایمیل با والس در تماس باشید:

داستان چیه؟

داستان اینه که والس که لباس تولید می‌کنه، با Ask An Iranian که پادکست تولید می‌کنه، برای طراحی و تولید یک مجموعه لباس همکاری کردند. مزمون لباس‌های این مجموعه Code-Switch هست. که به معنی استفاده از کلمات، عبارات و جملات خارجی در هر زبانی هست. (به فایل صوتی بالای صفحه گوش کنید!) نتیجه این همکاری تا امروز چند مدل تی‌شرت و یک مدل شلوار راحتی و یک کیف خرید هست که برای استفاده خانم‌ها و آقایان طراحی شدند.

(حالا کلیپ پایین رو هم ببینید)

بخوام بخرم؟
اگر دوست داشتید یکی از این لباس‌ها (یا همشون رو)، یا کیف رو برای خودتون یا عزیزان و دوستانتون بخرید می‌تونید اینستاگرام والتز رو دنبال کنید و از روش‌های خرید مطلع بشید یا با تلفن و واتزآپ و ایمیل با والتز در تماس باشید:
Say what?
So you don’t live in Iran and you want to buy some of the above. No problem, click here for Ask An Iranian Code-Switch merchandise.
© COPYRIGHT 2021. All rights reserved.